Německý ovčák - Axinka

Dobrý den, za vzorek strašně moc a moc děkuji. Přišel naprosto v pořádku a vyzkoušeli jsme jej pro naši roční fenku německého ovčáka Axinku, které strašně moc chutnal. Sama jej snědla a ještě se oblizovala jak moc ji to chutnalo.

Fenka má od malička problémy s nožkama. Na rentgenu ji byla zjištěna čtyřka, ta nejtěžší dysplazie kyčelního kloubu a byla nám veterinářkou doporučena kloubní výživa. Proto za tuto možnost vyzkoušení moc děkujeme a již jsme zakoupili dvě velká balení a fence dáváme každý den.
Nejvíc nás potěšilo, že Apto-flex sirup obsahuje i když malou složku od bolesti, protože fenka občas kulhala a nožičky ji bolely. Nyní co dáváme Apto-flex již nemusíme vůbec dávat léky od bolesti, moc ji to pomohlo a zase pěkně běhá. Předtím kulhala skoro každý den, nyní, co bere tento sirup, tak zhruba jednou za týden začne kulhat nebo po větším přetížení, když dlouho řádí. Je to ještě odrostlé štěně a má energie na rozdávání, kulhání a bolest ji dost omezovalo. Víme sice, že se z dysplazie nikdy nevyléčí, ale alespoň netrpí bolestí a může řádit jako jiná štěňata, za což Vám moc děkujeme.
 
Jiří Heinrich, Telnice u Brna