Psík Riko

Dobrý den, vzoreček sirupu Apto-Flex dorazil velmi rychle a v pořádku. Navíc mě a zároveň mého čtyřnohého parťáka velmi mile překvapil.

Můj pětiletý Maltézský psík Riko začal při delších procházkách často odlehčovat zadní nožky. Začal střídavě v běhu poskakovat po třech a nožkám si tímto způsobem ulevoval. 
 
Podle našeho veterináře stupeň luxace není zatím tak závažný, aby se muselo přistoupit k operaci. Začala jsem proto hledat alternativní způsob, jak mému pejskovi co nejlépe a hlavně účinně pomoci. 
 
Jelikož je Riko stále plný energie, milující dlouhé procházky a výlety, nedokázala jsem si představit, že by se jeho potíže měly zhoršovat. Řešila jsem to různými vitamíny, doplňky stravy, které by mohly pomoci, ale výsledek nebyl nijak závratný. Troufám si říct, že účinek, které různé preparáty slibovaly se nedostavil. 
Nevzdávala jsem to, a hledala jsem dále vhodný přípravek, který by konečně předčil mé očekávání a pejskovi pomohl. 
 
Pročítala jsem proto recenze, až jsem narazila na velmi chváleny výrobek Apto-Flex. Shodou okolností jsem si mohla objednat vzoreček, který Riko ze své misky vylízal během pár vteřin naprosto bez problému. Nemusela jsem ho do toho nutit, jak to bylo u předešlých výrobků. Chuťově mého pejska velmi zaujal, proto jsem neváhala a koupila tak v chovatelských potřebách hned celé balení. 
 
Nyní po užívání sirupu Apto-Flex je Riko v mnohem lepší kondici, nožkám už neulevuje, při běhu neposkakuje po třech a myslím si, že se cítí i šťastnější. 
 
Jsem nesmírně ráda, že jsem vzoreček objednala a mohla tak vyzkoušet konečně kvalitní výrobek, který splní opravdu to, co se od něj očekává.
 
Proto bych Vám chtěla za sebe a hlavně za mého pejska poděkovat. Výrobek určitě doporučím všem svým známým a jejich čtyřnohým miláčkům.
Ostatním mazlíčkům přeji, aby si díky sirupu Apto-Flex mohli i nadále spokojeně užívat svého života. 
 
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho úspěchů. 
 
S pozdravem Szczurková Petra a spokojený psík Riko.