CLEVOR EYE-DROPS VET

CLEVOR EYE-DROPS VET 3X0.6 ML je první vysoce selektivní emetikum (přípravek pro vyvolání zvracení) vyvinuté pro psy ve formě očních kapek. Obsahuje účinnou látku ropinirol (selektivní agonista dopaminových D2 receptorů).

Praktické kapátko na jedno použití poskytuje jedno ošetření pro psa jakékoli velikosti. Když potřebujete vyvolat zvracení, Clevor® je rychlý a spolehlivý.

Dávkování:

CLEVOR EYE-DROPS VET 3X0.6 ML je podáván v podobě očních kapek do jednoho nebo obou očí psa při dávce 1–8 kapek podle živé hmotnosti psa. Pokud pes nezačne zvracet do 15 minut po podání první dávky, můžete podat druhou dávku po uplynutí 15 až 20 minut od podání první dávky. Pokud je potřebné podat 2 až 4 kapky, měli byste dávku rozdělit do obou očí. Pokud podáváte 3 kapky: 2 kapky do pravého oka a 1 kapku do levého oka. Pokud je potřebné podat 6 nebo 8 kapek, měli byste dávku rozdělit do 2 podání, mezi kterými je přestávka 1–2 minuty. Pokud například podáváte 6 kapek: podejte 2 kapky do pravého oka a 2 kapky do levého oka. Po uplynutí 1–2 minut podejte další 1 kapku do každého oka.

Balení:
Aplikátor, kapátko 3ks po 0.6 ML.

LETÁK ZDE

SPC ZDE