9.5.2018 - Německý ovčák paní Mirky

Dobrý den, za zaslaný vzorek Apto-Flexu moc děkuji a ráda bych se s Vámi podělila o naši zkušenost s tímto preparátem.

Pracuji na veterině jako veterinární sestra. Mám doma 3 roky starého německého ovčáka a musím říci, že můj pes je nesmírně citlivý na jakýkoliv přípravek v jídle.

Když jsme dávali sypkou kloubní výživu, odmítal jíst. Rozhodli jsme se tady pro tablety. Nemám problém je do psa dostat, ale každý den mu je cpát do krku pro něj nebylo příjemné a nechtěl mi pak už ani jíst, protože čekal po jídle zase tabletu.

Přemyslela jsem tedy nad jinou variantou. Našla sem tekutý přípravek koňské kloubní výživy, ale ten mu taky moc nechutnal. O Apto-Flexu jsem samozřejmě věděla, ale už jsem byla poněkud finančně unavená z kupování všech přípravku, abych je pak darovala. Ale pak přišel vzoreček, který mi pes sežral přímo z toho pytliku!!! Tak už mám doma láhev a možná mu s tím krmeni chutná i o něco víc a musím uznat, že začíná být vidět delší výdrž v zátěži. Takže za mě po vyzkoušení všeho možného naprostá spokojenost a doporučuji Aptus Apto-Flex jak známým, tak po vlastní zkušenosti i klientům.

Soukromá pochvala náleží i Aptobalance Pet prášku - to je taky perfektní výrobek a používáme ho v práci ve velkém s výbornými výsledky!!! ;-)

Miroslava Jáchymová, Děčín