4.4.2018 - Border kolie Adro

Dobrý den,
děkujeme za zaslání vzorku sirupu Apto-Flex.
Musím vám s radostí sdělit, že sirup je nejspíš výborné chuti, protože náš borderák vylízal misku úplně do čista a ještě se koukal, jestli nebude nějaký přídavek...,tak jsme mu nechali, k jeho velké radosti, pěkně očistit i rozstřižený sáček.
Vzhledem k tomu, že měl minulý rok zdravotní problémy způsobené zraněním, musel podstoupit 2 operace. Dále pak ještě několikero anestézií nebo alespoň tzv." přispání", které se táhly skoro půl roku. Taky už není nejmladší a jeho aktivity, které vždy nesmírně miloval (což je pro Border kolie typické), začaly ubývat.

Na základě vyzkoušení vzorku jsme Apto-Flex našemu mazlíčkovi zakoupili a začali podávat. Po necelých dvou týdnech jsme k naší radosti zaznamenali obrovskou změnu. Našemu Adrovi se opět vrátila radost z pohybu, znovu se staví na zadní a nosí hračky k házení. Je to prostě zase ten pes, plný pohybu a chuti dovádět.
Moc děkujeme za to, že dáváte možnost vyzkoušet a následně se rozhodnout. Protože když vidíme možnost zlepšení zdravotního stavu, samozřejmě ji rádi využijeme.
Vždyť ti naši pejskové nám tu naši péči několikanásobně vrátí svou bezmeznou oddaností :-)

S poděkováním a přáním co nejvíce spokojených a zdravých zákazníků.

Marie Flídrová, Třebíč